Akten

Akten met BronId = 450. Aantal = 602.
BronSoortNrFolScanDatumPerceelId
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0011161569-05-20NieuweRijn.002
Jan van der Graften weeskinderen bewijsbrief
6987
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0021161569-07-29Kaiserstraat.014
Cornelis Cornelisz linnewevers weeskinderen bewijsbrief
6989
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0031161569-10-216990
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0041v171569-11-046991
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0051v176992
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0061v176993
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0072176994
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0082176995
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0092176996
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0102v186997
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0112v186998
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0123186999
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0133v197000
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0143v197001
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0154197002
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0164197003
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0174207004
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0184207005
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0194207006
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0204207007
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0215207008
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0225207009
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0235v217010
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0245v211570-12-15Breestraat.033 (De Colder)
Bewijsbrief van Goevert Heijnricxsz. coeman van zijn zeven onmondige weeskinderen gewonnen bij wijlen Trijntgen Bouwensdr. zijn overleden huisvrouw
7011
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0255v211575-05-12Middelstegracht.008
Jan Dircsz warmoesmans weeskind genaamd Geertruijt oud 20 jaar gewonnen bij Russe Pietersdr
7012
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0266217013
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0276217014
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0286v227015
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0296v221571-02-15Rapenburg.023.1
Een doos daarop geschreven staat Dammas Willemsz. 10 weeskinderen
7016
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0307227017
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0317227018
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0327v237019
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0337v237020
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0348237021
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0358v247022
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0368v247023
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0379247024
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0389247025
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0399v257026
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis0409v257027
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis04110257028
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis04210v267029
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis04310v267030
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis04411267031
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis04511267032
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis04611v277033
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis04711v277034
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis04812277035
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis04912v287036
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis05012v287037
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis05113287038
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis05213287039
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis05313v297040
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis05413v297041
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis05514297042
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis05614297043
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis05714v307044
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis05814v307045
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis05915307046
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis06015307047
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis06115307048
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis06215v317049
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis06316317050
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis06416317051
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis06516v327052
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis06616v327053
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis06717327054
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis06817327055
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis06917v337056
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis07017v337057
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis07118337058
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis07218337059
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis07318v-19347060
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis07419v357061
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis07519v357062
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis07620358491
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis07720358492
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis07820v368493
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis07921368494
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis08021v378495
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis08121v378496
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis08222378497
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis08322388498
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis08423388499
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis08523388500
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis08623v398501
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis08724398502
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis08824398503
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis08925408504
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis09025408505
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis09125v418506
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis09225v418507
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis09326418508
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis09426418509
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis09526v428510
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis09627428511
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis09727v438512
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis09828438513
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis09928v448514
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis10028v448515
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis10129448516
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis10229448517
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis10329v458518
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis10430458519
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis10530458520
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis10630v468521
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis10730v468522
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis10831468523
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis10931468524
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis11031v478525
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis11131v478526
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis11232478527
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis11332478528
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis11432v488529
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis11532v488530
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis11633488531
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis11733488532
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis11833v498533
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis11933v498534
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis12034498535
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis12134v508536
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis12235508537
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis12335v518538
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis12436511571~1574Haarlemmerstraat.003-005
Ermgaert Maertensdr
7067
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis12537528539
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis12637v538540
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis12737v538541
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis12838538542
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis12938538543
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis13038v548544
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis13138v548545
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis13239548546
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis13339548547
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis13439v558548
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis13540558549
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis13640558550
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis13740v568551
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis13840v568552
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis13941568553
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis14041568554
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis14141v578555
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis14241v578556
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis14342578557
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis14442578558
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis14542v588559
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis14642v588560
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis14743588561
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis14843588562
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis14943v598563
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis15044598564
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis15144598565
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis15244v608566
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis15344v608567
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis15445608568
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis15545608569
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis15645v618570
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis15746618571
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis15846618572
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis15946v628573
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis16046v628574
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis16147628575
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis16247628576
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis16347v638577
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis16447v638578
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis16548631575-04-01Hogewoerd.076-078
Adriaen Ponssesz. vier weeskinderen
7068
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis16648638579
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis16748v648580
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis16848v648581
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis16949648582
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis17049648583
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis17149v658584
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis17249v658585
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis17350658586
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis17450658587
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis17550v668588
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis17650v668589
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis17751668590
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis17851668591
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis17951v678592
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis18051v678593
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis18152678594
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis18252678595
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis18352v688596
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis18452v688597
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis18553688598
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis18653v698599
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis18753v691576-03-10Noordeinde.020
Noordeinde
8600
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis18854698601
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis18954v708602
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis19055708603
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis19155v718604
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis19255v718605
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis19356v728606
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis19457728607
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis19557v738608
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis19658738609
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis19759748610
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis19859v758611
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis19960758612
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis20060v768613
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis20161768614
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis20261v778615
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis20362778616
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis20462v788617
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis20563788618
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis20663v798619
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis20764798620
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis20865808621
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis20966808622
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis21066818623
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis21166818624
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis21266v828625
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis21367828626
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis21467v838627
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis21568838628
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis21668v848629
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis21769848630
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis21869v858631
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis21970858632
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis22070v868633
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis22172v888634
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis22273888635
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis22373v898636
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis22474898637
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis22575908638
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis22675v911577-07-19Krauwelsteeg.000.10
Geerlof Joostensz. volres en schoorsteenvegers weeskind
7063
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis22776918639
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis22876v928640
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis22977928641
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis23077v938642
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis23178v948643
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis23279948644
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis23379v958645
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis23480958646
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis23581968647
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis23681v978648
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis23782978649
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis23883v998650
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis23984998651
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis240851008652
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis241861018653
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis24287v1038654
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis243881038655
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis24488v1048656
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis245891048657
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis24689v1058658
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis247901058659
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis248911068660
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis24991v1078661
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis250931088662
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis25193v1098663
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis252941098664
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis25394v1108665
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis25495v1118666
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis255961118667
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis25696v1128668
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis257971128669
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis25897v1138670
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis259981138671
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis26098v1138672
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis261991141578-11-08OudeRijn.0298673
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis26299v1158674
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis2631001158675
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis264100v1168676
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis2651011168677
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis266101v1178678
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis2671021178679
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis268102v1188680
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis2691031188681
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis270103v1198682
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis2711041198683
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis2721051208684
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis2731061218685
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis274106v1228686
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis2751071228687
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis276107v1238688
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis2771081238689
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis278108v1248690
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis2791091248691
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis2801091258692
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis2811101258693
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis282110v1268694
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis2831111268695
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis284111v1278696
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis2851121278697
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis286112v1288698
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis2871131288699
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis288113v1298700
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis2891141298701
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis290114v1308702
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis2911161318703
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis2921171328704
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis293117v1338705
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis2941181338706
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis2951201348707
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis2961211358708
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis297121v1368709
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis2981221368710
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis2991231378711
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3001241388712
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3011251398713
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3021261408714
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3031271418715
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis304127v1428716
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3051301438717
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3061311448718
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3071321458719
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3081331468720
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3091341478721
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3101351488722
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3111361498723
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3121371508724
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3131381518725
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3141391528726
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3151411538727
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3161421548728
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3171431558729
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3181441568730
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3191451578731
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3201461588732
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3211471598733
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3221481608734
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3231491618735
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3241501628736
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis325150v1638737
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis326151v1648738
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis327152v1658739
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3281531658740
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3291541668741
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3301551678742
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3311561688743
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3321571698744
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3331581708745
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis334158v1718746
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3351591718747
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3361601728748
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3371611738749
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3381521748750
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3391631758751
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3401641768752
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3411651778753
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3421661788754
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3431671798755
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3441681808756
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3451701828757
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3461711838758
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3471721848759
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3481731858760
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3491741868761
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3501751878762
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3511761888763
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis352176v1898764
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3531771898765
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis354177v1901583-12-09Krauwelsteeg.000.10
Geerlof Joostensz. schoorsteenvegers weeskinderen
7064
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3551791918766
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3561801928767
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3571811938768
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3581821948769
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3591831958770
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3601841968771
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3611851978772
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3621861988773
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3631871998774
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3641882008775
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3651892018776
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3661902028777
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3671922048778
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3681932058779
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3691952078780
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3701962088781
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3711972091586-01-29Middelstegracht.111
Vranck Geritsz linnewevers weeskinderen
8490
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3721982108782
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3731992118783
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3742012138784
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3752022148785
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3762032158786
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3772042168787
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3782052178788
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3792062188789
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3802072198790
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3812082208791
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3822092218792
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3832102228793
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3842112338794
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3852122248795
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3862132258796
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3872142268797
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3882152278798
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3892162288799
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3902172298800
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3912182308801
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3922192318802
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3932002328803
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3942212338804
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3952222348805
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3962232358806
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3972242368807
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3982252378808
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis3992262388809
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4002272398810
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4012282408811
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4022292418812
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4032302428813
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4042312438814
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4052322448815
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4062332458816
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4072342468817
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4082352478818
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4092362488819
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4102372498820
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4112382508821
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4122392518822
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4132402528823
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4142412538824
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4152422548825
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4162432558826
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4172442568827
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4182442578828
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4192452588829
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4202472598830
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4212492618831
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis422250v2638832
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis423251v2648833
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4242532658834
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4252542668835
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4262552678836
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4272562688837
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4282572698838
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4292582708839
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4302592718840
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4312602728841
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4322612738842
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4332622748843
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4342632758844
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4352642768845
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4362652778846
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4372662788847
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4382672798848
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4392682808849
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4402692818850
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4412792828851
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4422712838852
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4432722848853
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4442732858854
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4452742868855
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4462752878856
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4472762888857
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4482772898858
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4492782908859
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4502792918860
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4512802928861
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4522812938862
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4532822948863
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4542832958864
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4552842968865
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4562852978866
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4572862988867
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4582872998868
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4592883008869
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4602893018870
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4612903028871
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4622913038872
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4632923048873
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4642933058874
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4652943068875
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4662953078876
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4672963088877
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4682973098878
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4692983108879
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4702993118880
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4713003128881
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4723013138882
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4733023148883
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4743033158884
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4753043168885
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4763053178886
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis477307v3208887
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis478309v3228888
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis479311v3248889
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis480313v3268890
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4813163288891
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis482317v3308892
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis483319v3328893
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis484321v3348894
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis485323v3368895
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis486325v3388896
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4873273398897
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis488328v3418898
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4893303428899
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis490331v3448900
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4913333458901
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4923343468902
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4933353478903
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4943363488904
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4953373498905
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4963383508906
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4973393518907
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4983403528908
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis4993413538909
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5003423548910
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5013433558911
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5023443568912
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5033453578913
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis504346v3598914
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis505347v3608915
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis506348v3618916
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5073503628917
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5083513638918
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5093523648919
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis510353v3668920
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis511354v3678921
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis512355v3688922
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis513356v3698923
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis514357v3708924
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5153593718925
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5163603728926
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis517361v3748927
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5183623748928
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5193633758929
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5203643768930
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis521364v3778931
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5223653788932
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5233673798933
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5243683808934
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5253703818935
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis526370v3828936
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis527371v3838937
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5283733848938
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis529374v3868939
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5303763878940
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis531377v3898941
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis532379v3918942
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5333813928943
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis534382v3948944
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5353843958945
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5363853968946
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5373873988947
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5383883998948
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5393894008949
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5403904018950
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5413914028951
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis542392v4048952
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5433944058953
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis544395v4078954
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5453974088955
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5463984098956
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5473994108957
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis548400v4128958
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis549401v4138959
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis550402v4148960
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis551403v4158961
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5524054168962
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5534064178963
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5544074188964
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5554084198965
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5564094208966
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis557410v4228967
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5584114228968
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis559411v4238969
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5604124238970
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5614134248971
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5624144258972
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5634154268973
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5644164278974
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5654174288975
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5664184298976
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis567419v4318977
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis568420v4328978
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis569421v4338979
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5704234348980
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5714244358981
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis572425v4378982
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis573426v4388983
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5744284398984
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5754304418985
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis576431v4438986
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5774334448987
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5784344458988
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis579435v4478989
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5804374488990
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis581438v4508991
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis582440v4528992
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis583442v4548993
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5844444558994
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis585445v4578995
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5864474588996
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5874484598997
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5884494608998
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis589450v4628999
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5904524639000
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis591453v4659001
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5924554669002
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis593456v4689003
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5944584699004
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5954594709005
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5964604719006
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5974614729007
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5984624739008
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis5994634749009
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis600464v4769010
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis601465v4779011
Kleine-Bewijzen-Aschuldbekentenis6024674789012